Лінійну функцію задано формулою y=3x-5. Знайдіть: а) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює-2; б) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 13. Пожалуйста помогите срочно( Даю 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

а)

y = 3x - 5

y = 3(-2) - 5

y = -6 - 5

y = -11

Отже, коли аргумент x дорівнює -2, значення функції y буде -11.

б)

y = 3x - 5

13 = 3x - 5

3x = 13 + 5

3x = 18

x = 18 / 3

x = 6

Отже, коли значення функції y дорівнює 13, значення аргументу x буде 6.