5.  *Мотузку завдовжки 33 м розрізали на два шматки так, що один з них виявився на 20%

коротшим, ніж другий. Знайдіть довжини цих шматків. Зробити розв’язком для 7 класу, дякую, даю 100 балівввв

Ответы на вопрос

Отвечает Шушакова Александра.

Відповідь:

15 та 18 метрів

Пояснення:

Нехай коротший відрізок буде х см. Тоді довший буде (1,2х) см. Складемо рівняння:
х + 1,2х = 33 м
2,2х = 33 м
х = 33 ÷ 2,2
х = 15 м - коротший відрізок
33 - 15 = 18 м - довштй відрізок

Отвечает Данилова Евгения.

Ответ:

15м и 18м

Объяснение:

Вся веревка = 100% = 33 м

1 кусок = х м

2 кусок = х + 0,2х = 1,2х м

х + 1,2х = 33

2,2х = 33

х = 33 : 2,2

х = 15

1 кусок = (х) = 15 м

2 кусок = (1,2х) = 1,2 * 15 = 18 м

15м + 18м = 33м