Знайдіть розв'язок рівняння: 1) 4(2х-1)-3х=5х-42) 3х²-9х=0З розв'язком будь ласка. ТЕРМІНОВО


Ответы на вопрос

Отвечает Прудников Никита.

Объяснение:

1) Розкриваємо дужки і збираємо подібні доданки:

8х - 4 - 3х = 5х - 4

5х - 4 = 5х - 4

Отже, рівняння має безліч розв'язків, тому що будь-яке значення х задовольняє його.

2) Факторизуємо:

3х(х - 3) = 0

Отримали два розв'язки: х = 0 та х = 3.