Зведіть подібні доданки: 1) 4a - 2b + 3a + b; 3) 1,6m - 1,5p + 1,4m - 1,3р; 4) 5а - 6 + 1,9ь - 2,5а

- 1,96. 2) 12 – 5x + x − 6;​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахненко Альона.

Ответ:

4a - 2b + 3a + b:

Подібні доданки знаходяться разом:

(4a + 3a) + (-2b + b) = 7a - b

12 - 5x + x - 6:

Подібні доданки знаходяться разом:

(12 - 6) + (-5x + x) = 6 - 4x

1.6m - 1.5p + 1.4m - 1.3p:

Подібні доданки знаходяться разом:

(1.6m + 1.4m) + (-1.5p - 1.3p) = 3m - 2.8p

5a - 6 + 1.9b - 2.5a - 1.96:

Подібні доданки знаходяться разом:

(5a - 2.5a) + (-6 + 1.9b - 1.96) = 2.5a - 6 + 1.9b - 1.96

Объяснение: