(2,75-3/2)+(5/2-1,875):0,125-1/4Пжпжпжпжпжп ответьтеСрочно


Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.

Звідси виходить вісім різних кривих:

1. Графік функції y = 2x + 3 представляє собою пряму лінію зі схилом 2 і відсічкою на вісі y рівною 3.

2. Графік функції y = -4 - 2 також є прямою лінією, але має схил -2 (від'ємний), і відсічка на вісі y рівна -4.

3. Графік функції y = 1/2x - це пряма лінія із схилом 1/2 та нульовою відсічкою на вісі y. Зауважте, що це дрібна пряма.

4. Графік функції y = -4 є горизонтальною прямою, розташованою на вісі y на рівні -4.

Ось як виглядають ці графіки:

1. Графік y = 2x + 3:

  - Схил 2 (позитивний).

  - Відсічка на вісі y: 3.

2. Графік y = -4 - 2:

  - Схил -2 (від'ємний).

  - Відсічка на вісі y: -4.

3. Графік y = 1/2x:

  - Схил 1/2.

  - Нульова відсічка на вісі y.

4. Графік y = -4:

  - Горизонтальна лінія на рівні -4 на вісі y.

Ці графіки показують, як змінюються функції в залежності від їхніх коефіцієнтів та параметрів.