ОЧЕНЬ нужно. Никак не получается, помогите пожалуйста 1) x^2+8x+7=0 2) корень 3х-1-корень х+2=1


Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.
1) D=(Корінь з 92)=2 (коренів з 23)
x1= -4- (корінь з 23)
х2= -4 + (корінь з 23)
2) 3х-1=1+2(коріньзХ+2) +х+2
-2 (коріньзХ+2)=4-2х
Х+2-4+4х-х^2=0
Х^2-5х+2=0
х= 5+(коріньз17)/2
* є ще один корінь 5-(коріньз17)/2, але він не задовільняє умову, що повинно вийти 1, тому відповідь одна)
Отвечает Айкенов Айдос.
1)Д=8²-4*1*7=64-28=36   больше 0, 2корня
х=  \frac{-8 \frac{+}{-} \sqrt{36}  }{2 }   х₁=-1  х₂=-7
2)√(3х-1)=1+√(х+2)   ()²=()²    3х-1=1+2√(х+2)+х+2   2х-4=2√(х+2)   ()²=()²   4х²-16х+16=2х+4      4х²-18х+12=0   разделим на 2   2х²-9х+6=0 Д=33 больше0, 2 корня   х₁=  \frac{9+ \sqrt{33}  }{4}   х₂=  \frac{9- \sqrt{33} }{4}