За перший день турист пройшов 4/9 усього шляху , а за другий- решту - 26цілих 2/3 км. Яка відстань

пройшов турист за два дні ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Дмитрий.
Оскільки в перший день він пройшов 4/9 шляху, то у других він пройшов 5/9 шляху = 26цілих 2/3км
Нехай х = всьому шляху, тоді 5/9*х = 26 цілих 2/3км, тоді х = (26цілих 2/3) *9/5 = переводимо в 80/3 * 9/5 =
= 16*3 = 48 км
Відповідь турист пройде 48 км