Точка M середина відрізка AB.Знайдіть координати точки A,якщо M(-2;3;-1),B (4;5;1).


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Марина.

M(-2,3,-1)\; \; ,\; \; B(4,5,1)\\\\x_{M}=\frac{x_{A}+x_{B}}{2}\; ,\; \; y_{M}=\frac{y_{A}+y_{B}}{2}\; \; ,\; \; z_{M}=\frac{z_{A}+z_{B}}{2}\\\\x_{A}=2x_{M}-x_{B}=-4-4=-8\\\\y_{A}=2y_{M}-y_{B}=6-5=1\\\\z_{A}=2z_{M}-x_{B}=-2-1=-3\\\\A(-8,1,-3)