точка К середина відрізка АВ; А (-5; -3) В (1; 5) знайдіть: 1) довжину відрізка АВ 2) координати

точки К​

Ответы на вопрос

Отвечает Пастарнак Влада.

Объяснение:

A(-5;-3)      B((1;5)

1)\ AB=\sqrt{(1-(-5))^2+(5-(-3))^2}=\sqrt{(1+5)^2+(5+3)^2}=\\=\sqrt{6^2+8^2}=\sqrt{36+64} =\sqrt{100}=10.\\2)\ K(x,y)=K(\frac{1+(-5)}{2}; \frac{5+(-3)}{2})=K(\frac{-4}{2} ;\frac{2}{2})=K(-2,1).