Формули скороченого множеня Подайте у вигляди многочлена вираз: a) (c-6)^2; б) (5-a)(5+a); в)

(7x+10y)(10y-7x); г) (2a-3b)^2 д) (c-1)^3

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

а) (с-6)^2=(с-6)^2=(c-6)(c-6)=c^2-6c-6c+36= c^{2}  - 12c +36;

б)(5-а)(5+а)=(5-а)(5+а) = 25 - а²

в)(7x+10y)(10y-7x)=(7x+10y)(10y-7x)=(7x)^2-(10y)^2=49x^2-100y^2

г)(2a-3b)^2=4a²-12ab+9b²

д)(с-1)^3=Я не можу його зробити попроси у iнших!