ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА , ДАЮ 50 БАЛІВ СРОЧНО ПОТРІБНО 1. Подайте у вигляді многочлена вираз: (с –

6)²2. Подайте у вигляді многочлена вираз: (5 + c)·(5 – c).3. Розкладіть на множники: а² – 49.4. Розкладіть на множники: с² + 10c + 25.5. Подайте у вигляді многочлена вираз (а + 3b)·(3b – а).6. Спростіть вираз: (х – 2)·(х + 2) – (х – 5)².7. Розкладіть на множники : ( а – 1)ᶾ - 8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филин Никита.

Ответ:

Объяснение:

1 .  (с – 6)² = c² - 12c + 36 .

2 . (5 + c)·(5 – c) = 5² - c² = 25 - c² .

3 . а² – 49 = a² - 7² = ( a - 7 ) ( a + 7 ) .

4 . с² + 10c + 25 = c² + 2*c*5 + 5² = ( c + 5 )² .

5 . (а + 3b)·(3b – а) = (3b + а) · (3b – а) = ( 3b )² - a² = 9b² - a² .

6 . (х – 2)·(х + 2) – (х – 5)² = x² - 4 - ( x² - 10x + 25 ) = x² - 4 - x² + 10x - 25 =

   = 10x - 29 .

7 . ( а – 1)³ - 8 = ( а – 1)³ - 2³ = ( a - 1 - 2 )[ ( а – 1)² + 2* ( а – 1) + 2² ] =

 = ( a - 3 )[ ( а – 1)² + 2* ( а – 1) + 4 ] .

# Анастасія , багато питань у тебе з математики . З одного боку    добре , що цікавишся математикою . А з другого боку , не

розвиваєш свою самостійність . З повагою .