Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють ⅔ і -1


Ответы на вопрос

Отвечает Конин Илья.

(x-\frac{2}{3}) (x+1) = 0\\\\3(x-\frac{2}{3}) (x+1)=0\\\\(3x-2)(x+1)=0\\\\3x^2+3x-2x-2=0\\\\3x^2+x-2=0

Отвечает Тинтунен Георгий.

Відповідь:

(x-2/3)(x+1)=0

x^2+x-2/3x-2/3=0

x^2+x/3-2/3=0

Пояснення: