Від числа x відняли потроєне число x і отримали 64.знайдіть число x​


Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.
х-3х=64
-2х=64
х=64:(-2)
х=-32
Отвечает Петрище Танька.

Объяснение:

x-3x=64

2x=64

2x = 32

.............