Визначити кути опуклого чотирикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 5:4:2:1


Ответы на вопрос

Отвечает Родин Никита.

Ответ:

Объяснение:5х+4х+2х+1х=360°

12х=360°

х=360°:12

х=30°

5*30=150°

4*30=120°

2*30=60°

1*30=30°