Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 5:6


Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Дима.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

Сума суміжних кутів 180 градусів

Нехай перший кут=5х, тоді другий кут=6х

5х+6х=180

11х=180

х=16,36

1кут=5х=5*16,36=81,8градусів

2кут=6х=6*16,36=98,2градуса

Отвечает Костин Радим.

Відповідь:

80 і 100

Пояснення:

1)5+6=11 (ч.)- частин

2)180÷11=16.3(градусів)- 1 частина

3)16.3*5= 80(градусів)- 5 частин

4)16.3*6= 100(градусів)