задачи 7 класса , помоги , очень прошу!!№1: Дві сторони трикутника дорівнюють 5,2 см і 6,3 см .

Якому найбільшому цілому числу сантиметрів може дорівнювати третя сторона ?Дві сторони трикутника дорівнюють 5,2 см і 6,3 см . Якому найбільшому цілому числу сантиметрів може дорівнювати третя сторона ?№2:Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 112°. Знайдіть внутрішні кути , не суміжні з ним , якщо вони відносяться , як 3:5 .

Ответы на вопрос

Отвечает Пичкалёв Илья.

я не понимаю украинского поэтому смогла решить только вторую задачу)
 1)сумма двух других кутив не зовнишнив = тоже 112
2) так как нам дано отношение то 112:(5+3)+14
тогда 1 кут = 14*3=42
а 2 кут= 14*5= 70
все)))