Між числами 16 і 81 вставте три таких числа, щоб вони разом з даними числами утворювали геометричну

прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукаускайте Инесса.

Ответ:

Объяснение:

b1=16

b5=81

b5=b1*q^n-1

81=16*q^4

65=q^4

q=2.84