Між числами 2,5 і 20 вставте два таких числа,щоб вони разом з даними числами утворювали геометричну

прогресію

Ответы на вопрос

Отвечает Хазов Никита.
Маємо b₁=2,5; b₄=20

Знаходимо q.
bn = b₁qⁿ⁻¹
q³ = b₄/b₁ = 20/2,5 = 8
q=2

b₂ = b₁q = 2,5·2 = 5
b₃ = b₂q = 5·2 = 10

Відповідь. 5 і 10