Розв'яжіть рівняння у полі для відповіді х(х + 6)= 9(х + 2). (повне розв'язання).


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

х1=6;

х2=-3

Объяснение:

х(х+6)=9(х+2)

х²+6х=9х+18

х²+6х-9х-18=0

х²-3х-18=0

(формула дискримінанту)

3±√81

х=————

2

х=(3±9):2 (":" означає риска дробу)

розділяємо на два випадки:

х1=6. х2=-3