Не розв'язуючи рівняння 3(х2) - 5х - 7 = 0 знайти суму і добуток його коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Марков Феодосий.

Ответ:

Объяснение:

3x²-5x-7=0

D=25+84=109

Так как D>0 , то уравнение имеет два корня:

x₁+x₂= 5/3= 1 2/3

x₁x₂=-7/3=  -2 1/3