Построй график функции y = 2(x — 1) ^2Определи значения функции при х = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Николенко Екатерина.

Ответ:

якщо х=0, то у=2(0-1)^2; у=-4

нехай х=1, то у=2(1-1)^2; у=0

графік, на жаль, я не знаю як зображити на клавіатурі, але за координатами (0;-4) та (1;0) та з'єднавши їх, ти зможеш його побудувати