Не розв'язуючи рівняння знайдіть суму та добуток його коренів 7x^2+23x+5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Улыкпанов Мадияр.

Ответ:

X1+x2=-23

X1*x2=5

Объяснение:

За теоремой Вієта x1+x2=-b

X1*x2=c