Знайдіть три послідовних парних натуральних числа, якщо квадрат другого з них на 56 менший від

подвоєного добутку першого та третього числа . Будь яке натуральне парне число можна виразити як 2х.

Ответы на вопрос

Отвечает Даминов Марсель.

Ответ:

6; 8 ; 10

Объяснение:

Пусть второе число равно 2x, тогда первое число 2x-2, а третье 2x+2.

Тогда (2x)²+56=2(2x-2)(2x+2)

4x²+56=8x²-8

4x²=64

x²=16, x∈N⇒x=4

2x-2=6; 2x=8; 2x+2=10