Знайдіть найбільше із чотирьох послідовних парних чисел, якщо добуток першого і третього чисел на

44 менший від добутку двох інших. А) 10 Б) 6 В) 18 Г) 14

Ответы на вопрос

Отвечает Каранкевич Дарья.

Ответ:

  14.

Объяснение:

Нехай дано парні  числа 2х;  2х+2;  2х+4;  2х+6, тоді за умовою

(2х+2)(2х+6) - 2х(2х+4) = 44

4х²+4х+12х+12-4х²-8х=44

8х=32;   х=4

Найбільше число 2*4+6=14.