Срочно !!! 3. Розв’язати системи рівнянь способом підстановки. 1){ х − 3у = 8, 2х − 3у = 10; 2){

х + 12у = 11, 5х − 3у = −8; 3){ 2х − 3у = 2,5, 3х + 4у = 8. Розв’язати системи рівнянь графічним способом. 1. { х + 2у = 4, −2х + 5у = 10 2. { х + у = 4, 3х + 3у = 12;

Ответы на вопрос

Отвечает Беседин Евгений.

Ответ:

1.{

x=3y+8

2*(3y+8)-3y=10         6y+8-3y=10     y=2/3   x=10

2. {

x=11-12y

5*(11-12y)-3y=-8        55-60y-3y=-8     -63y=-63   y=1  x=-1

3. {

x=(2,5+3y)/2

6(2,5+3y)+8y=8   15+18y+8y=8  y=-7/26    x=16,25

1{

x=4-2y

-8+4y+5y=10    y=2  x=0

фото 1

2{

x=4-y

3(4-y) +3y=12     12-3y+3y=12    y=0  x=4        

фото 2

Объяснение: