Знайдіть суму перших одинадцяти членів арифметичної прогресії (an), якщо a1=-6, a11=14. А) 44; Б)

88; В) 110; Г) 120.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

А) 44.

Объяснение:

В арифметической прогрессии

Sn = (a1 + an)/2 • n

В нашем случае

S11 = (a1 + a11)/2 • 11 = (-6+14)/2 •11 = 4•11 = 44.