Дрот завдовжки 35 м розрізали на дві частини так, що а них на 50 % довша за другу. Знайдіть

довжинукожної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубакина Полина.

Ответ:

a = 21 м

b = 14 м

Объяснение:

a + b = 35 м

a = b*1,5

1,5*b + b = 35 м

2,5*b = 35 м

b = 35/2,5 = (35/5)*2 = 14 м

a = 1,5b = 21 м