Дріт завдовжки 465 м розрізали на три частини, причому перша части­на у 4 рази довша за третю, а

друга на 114 м довша за першу. Знайдіть довжину другої частини дроту.

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Костя.

Ответ:

нехай довжина 3 частини х м

тоді довжина 1 - 4х

2 - 4х+114

4х+(4х+114)+х=465

9х=465-114

9х=351

х=351:9

х=39-довжина 3 частини

4*39+114=270 м довжина 2 частини