Дріт довжиною 1248 м розрізали на дві частини, перша з яких у 3 рази коротша від другої. Знайди

довжину кожної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Эльвина.

x+3x=1248

4x=1248

x=1248÷4

x=312-перша частина

312×3=936-друга частинат