Мотузку завдовжки 84 м розрізали на дві частини, одна з яких утричі довша за другу. Знайдіть

довжину кожноїчастини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

1) 3+1=4частини

2) 84÷4=21см-довжина першої частини

3)84-21=63см-довжина другої

відповідь: 63см і 21см