Розв’яжіть системи лінійних рівнянь та запишіть відповідь,будь ласка! 1)x-y=1 x+y=7 2)3x-8y=18

-3x+4y=-6 3)2x+5y=6 8x-5y=-1 4)4x+5y=6 4x+3y=2 5)5m+2n=-2 3m+2n=2 6)3x-3y=12 3x+2y=17

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Слава.

Ответ:

1. y=3; x=4;

2.y=-3;  x=-2;

3.x=1/2;   y=1;

4. y=2;    x=-1

5.m=-2;   n=4

6. y=1;    x=5  

Объяснение:

1. {x-y=1          -2y=-6    y=3

   x+y=7         x-3=1     x=4    

2. {3x-8y=18       -4y=12    y=-3

   -3x+4y=-6       3x+24=18     3x=-6    x=-2

3. {2x+5y=6      10x=5     x=1/2

    8x-5y=-1      8*1/2-5y=-1    -5y=-5     y=1

4. {4x+5y=6      2y=4  y=2

   4x+3y=2       4x+5*2=6     4x=-4   x=-1

5. {5m+2n=-2      2m=-4  m=-2

    3m+2n=2      3*-2+2n=2     2n=8  n=4

6.  {3x-3y=12       -5y=-5    y=1

    3x+2y=17      3x+2*1=17    x=5