1 карандашей и 3 ручки стоят 9 руб. А 2 карандаша и 5 ручек стоят 16 руб сколько стоит один

карандаш и одна ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Кирилл.

Ответ:

карандаш-3

ручка-2

Объяснение:

Отвечает Мещерякова Софья.

Ответ:

Олівець коштує 3 грн, ручка 2 грн

Объяснение:

Позначимо вартість олівця через Х , а ручки через У  складемо систему:

х+3у=9

2х+5у=16    з першого х=9-3у  вирішуємо систему методом підстановки

3(9-3у)+5у=16      у=2(ручка коштує 2 грн)  х=9-3*2=3 (олівець коштує 3 грн)