Якщо з крану тече цівка холодної води товщиною у сірник, то лише за добу у такий спосіб

витрачається 70 відер води. Олег о 8-й годині ранку погано закрив водопровідний кран і вода цівкою товщиною в сірник текла доти, поки він о 14-й годині не повернувся додому. Визначте, скільки літрів води витекло і скільки це буде коштувати? (Тариф на воду 13 грн за 1 м3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ведро воды - 10 л=10 дм³=0,01 м³

70 ведер=0,7 м³

0,7 м³ - 24 часа

  х м³    - (14-8)=6 часов

х=0,7*6/24=0,7/4=0,175 м³

-----------

1 м³      - 13 грн

0,175м³ - ?

Цена воды 13*0,175/1=2,275 грн. =2 грн. 28 коп. -  это ответ.