ДАЮ 40 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!! якщо відкрити кран теплої води на 7 хвилин, а потім кран

холодної водт на 3 хвилини то у ванну нальється 54л водию Якщо відкрити кран теплої води на 8 хвилин, а потіми холодної на 6 хвилин то нальється 72л води.Скільки наливае кожен кран за 1 хвилину?

Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Відповідь: Нехай, кран теплої води наливає за хвилину х л води, а холодної - у л. Скл. перше рівняння:

7х+3у=54

Друге рівняння:

8х+6у=72

Система рівнянь:

7х+3у=54 | ×-2

8х+6у=72

-14х-6у=-108

8х+6у=72

8х-14х=-108+72

-6х=-36

х=-36/(-6)

х=6

8×6 + 6у = 72

6у=72-48

6у=24

у=24/6

у=4

Отже, кран теплої води наливає за хвилину 6 л води, а холодної - 4 л