СРОЧНО!!!! Якщо одночасно відкрити два крани, то ванна наповниться во- дою за 12 хв. Якщо

спочатку відкрити тільки один кран, а коли наповниться половина ванни закрити його та відкрити другий кран води, то вся ванна наповниться за 25 хвилин. За який най- менший час (у хвилинах) наповниться ванна, якщо відкрити тільки один кран?

Ответы на вопрос

Отвечает Петраков Виталий.

Відповідь:

Позначимо швидкість наповнення першого крану як a і другого крану як b. Тоді з умови задачі маємо такі рівняння швидкості наповнення:

2a = 1/12 (так як в обох кранах одна і та ж швидкість, то ми можемо їх додати)

a + b = 2/25 (швидкість наповнення при використанні обох кранів)

Розв'язавши цю систему рівнянь, ми отримаємо:

a = 1/24 (швидкість наповнення першого крану)

b = 1/40 (швидкість наповнення другого крану)

Тепер ми можемо використати формулу швидкості наповнення, щоб знайти час наповнення ванни при використанні тільки одного крану:

1/a = 24 хвилини

Отже, ванна наповниться за 24 хвилини, якщо відкрити тільки один кран

Поставите як найкращу відповідь будь ласка)

Отвечает Любицкая Диана.

Это задача на РАБОТУ по формуле: А = р*t

p -производительность крана.

Ванна одна - работа А = 1.

Три крана - три разных производительности (скорости работы)

p1 = 1/10  1/мин,  р2 = 1/15,  р3 = 1/12.

Теперь работают все три вместе.

Р = р1 + р2 + р3 = 1/10 + 1/15 + 1/12 = (6+4+5)/60 = 15/60 = 1/4

Находим время работы.

T = A/P = 1 : 1/4 = 4 мин - время работы трёх кранов - ОТВЕТ

Объяснение: