Знайдіть менший корінь рівняння (3х+2)(х-4)=5


Ответы на вопрос

Отвечает Тернюк Аніта.

Ответ:

-1

Объяснение:

(3x+2)(x-4)=5

3x^{2} -12x+2x-8-5=0\\3x^{2} -10x-13=0

D=100+156=256

\sqrt{256} =16\\x1=\frac{10+16}{6} =\frac{26}{6} =\frac{13}{3} =4\frac{1}{3} \\\\x2=\frac{10-16}{6} =-\frac{6}{6} =-1

Меньший корень -1