В арифметичній прогреcії (аn) знайдіть(а1 )якщо d =3, а11= -20.


Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

a_{11}=a_1+10d

a_{1}=a_{11}-10d

a_{1}=-20-10\cdot3=-20-30=-50