Помогите пожалуйста!!! Знайти суму чисел, якщо її доданки є послідовними членами арифметичної

прогресії 90+80+70+...+(-60) * а) 80 б) 130 в) 240 г) 360 В арифметичній прогресії знайдіть S10, якщо а1=-1, d=2 * а) 80 б) 160 в) 40 г) 360 Знайдіть суму 5-ти членів геометричної прогресії, якщо b7=19,2 q=2 * ...... Знайдіть суму усіх натуральних непарних чисел від 101 до 201 .......

Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Объяснение:

90;\ 80;\ 70;\ ...;\ -60\ \ \ \ S_n=?.\\d=a_2-a_1=80-90=-10.\\a_n=a_1+(n-1)*d=90+(n-1)*(-10)=-60\\90-10n+10=-60\\100-10n=-60\\10n=160\ |:10\\n=16.\ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ \\a_{16}=-60\\S_{16}=\frac{90+(-60)}{2}*16=30*8=240.

Ответ: в) 240.

a_1=-1\ \ \ \ d=2\ \ \ \ S_{10}=?\\S_{10}=\frac{2*(-1)+(10-1)*2}{2} *10=(-2+18)*5=16*5=80.

Ответ: a) 80.

Отвечает Замлелова Анастасия.
Ответ 1) в
Ответ 2) а