Два маляри працюючи разом можуть пофарбувати фасад будинку за 16 годин. За скільки годин може

виконати цю роботу кожен з них працюючи самостійно якщо одному для цього потрібно удвічі менше часу ніж другому

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрый Роман.

Ответ:

Скор первого 1/х, скорость второго 1/(x+24)

(x>0)

1/x+1/(x+24)=1/16

(x+24+x)/x(x+24)=1/16

32x+384=x^2+24x

X^2-8x-384=0

D=64+1536=1600

X1=(8-40)/2=-16<0

X2=(8×40)/2=24

За 24 часа покрасит фасад первый, за 48ч - второй