Дві бригади, працюючи разом, можуть

виконати завдання за 8 годин.  Перша бригада, працюючи одна може виконати це завдання на 12 годин скоріше, ніждруга бригада. За який час може виконати завдання перша бригада, працюючи одна? Відповідь. Перша бригада, працюючи одна може виконати завдання за:​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакен Шолпан.

Ответ:

12 часов

Объяснение:

Первая бригада выполнит задание за Х часов, а вторая за Х+12 часов.

Значит  за час первая бригада выполнит 1/(Х) часть задания, а вторая  

1/(Х+12).

По условию:

8/Х+8/(Х+12)=1

8*(2Х+12)=Х*Х+12Х

16Х+96=Х*Х+12Х

Х*Х-4Х+4=100

(Х-2)^2=100

Положительное решение Х=12