25 БАЛЛОВ!!!!!!! Через СИСТЕМУ!!! ПОЖАЛУЙСТА!!! 4. Два відбійних молотки різної потужності,

працюючи разом, можуть виконати роботу за 6 годин. Якби перший пропрацював 4 години, а потім другий 6 годин, то разом вони б виконали 80% всієї роботи. За скільки годин кожен відбійний молоток, працюючи окремо, може виконати всю роботу?

Ответы на вопрос

Отвечает Мошуев Артем.

Приймемо роботу за 1. х годин треба першому, в годин треба другому. перший за часом зробить 1 / х частина роботи, другий 1 / у. Разом за 6 годин вони зроблять (1 / х + 1 / у) * 6 або всю роботу; рівняння (1 / х + 1 / у) * 6 = 1

за 6 годин перший зробить 6 / г частину роботи, другий за 4 години 4 / в частина роботи, разом 6 / х + 4 / в або 0,8 роботи (80%); рівняння 6 / х + 4 / в = 0,8.

Об'єднати в систему:

6 / х + 6 / в = 1

6 / х + 4 / в = 0,8 віднімемо друге рівняння з першого

2 / в = 0,2 у = 10 (годин)

Підставами в перше рівняння і знайдемо х

6 / х + 6/10 = 1 6 / х = 4/10 х = 15 (годин)

Відповідь: першому треба 15 год, другого - 10 год.