Доведіть що значення виразу 25⁷-5¹² ділиться націло на 120​


Ответы на вопрос

Отвечает Алмухаммедов Ернур.

Запишемо вираз у вигляді степеня з основою п'ять:

(5¹⁴-5¹²)÷120

Розкладаємо на множники:

(5²-1)×5¹²÷120

Знаходимо значення:

(25-1)×5¹²÷120

Скорочуємо дріб:

24×5¹²÷120

 \frac{24 \times {5}^{12} }{120}

 \frac{ {5}^{12} }{5}

Скорочуємо і виходить

5¹¹

Доведено=)

Отвечает Шевченко Аэлита.

-------------------------------