Скільки коренів має рівняння 2х² + 9х +1 5 =0 а) один корінь б) рівняння коренів немає в) два

корені г) неможливо визначити

Ответы на вопрос

Отвечает Семеняга Илья.

Ответ:

2х²+9х+15=0

a=2, b=9, c=15

D=9²-4×2×15=81-120=-39

0>D

б)рівняння коренів немає