Знайдіть суму членів арифметичної прогресії 2; 5; 8; ... з десятого по п'ятнадцятий включно.


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Таня.

Ответ:

Объяснение:

d=5-2=3

S₁₅=(2*2+3*14)*15/2=345

S₉=(2*2+3*8)9/2=126

S₁₀₋₁₅=S₁₅₋S₉=145-126=219