Знайти координати точки перетину графіка рівнянь х + у = 5 і х - у = 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Алхимова Виктория.

Ответ:

(3;2)

Объяснение:

х+у=5, (1)

х-у=1; (2)

х+у=5,

+

х-у=1;

_______

х+у+х-у=5+1

2х=6

х=3

(1): х+у=5 → у=5-х=5-3=2