ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 35б БУДЬ ЛАСКА ПОВНА ВІДПОВІДЬ !!!!! 1. Закінчіть речення: «Графіком

лінійного рівняння з двома змінними є… 4. Знайдіть координату точки перетину з віссю абсцис графіка рiвняння 3x+6y=7. 5. Знайдіть координати точки перетину графіка рівняння -1,7x-2y=-10 з віссю ординат. 7. При яких значеннях с точка в (2;с) належить графіку рівняння 2x-2y=5? 8. Запишіть координати декількох точок, через які проходить графік рiв- няння -х+у=1. 9. На прямій, що є графіком рiвняння х-2y=1, вибрали точку з абсци- сою 3. Знайдіть ординату цієї точки. 10. Побудуйте графік рiвняння 2х+у=4.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулжабай Нурислам.

Ответ:

Закінчіть речення: «Графіком лінійного рівняння з двома змінними є пряма лінія».

Координата точки перетину з віссю ординат графіка рівняння 3x+6y=7 дорівнює y = 7/6.

Координати точки перетину графіка рівняння -1.7x-2y=-10 з віссю ординат дорівнюють y = 5.

При яких значеннях с точка (2;с) належить графіку рівняння 2x-2y=5? Підставляємо х = 2 у рівняння і отримуємо: 2*2-2y=5, що дорівнює -2y=1, тобто y=-1/2. Отже, при значенні с=-1/2 точка (2;-1/2) належить графіку рівняння.

Декілька точок, через які проходить графік рівняння -х+у=1: (0,1), (1,2), (2,3), (-1,0), (-2,-1) і т.д.

На прямій, що є графіком рівняння х-2y=1, з абсцисою 3, ордината точки дорівнює y = 1/2.

Графік рівняння 2x+y=4 - це пряма лінія, яка має нахил 45 градусів і перетинає вісі координат в точках (2,0) і (0,4).

Отвечает Кишкун Кирилл.

Відповідь:

1-фігуру, що складається з усіх точок координатної площини, кооординати яких є розв'язками цього рівняння.