СРОЧНО!!!!!!!!!!!! корені квадратного тричлена дорівнюють 1.5 і -7, а старший коефіцієнт 2.

Запишіть цей тричлен у вигляді добутку​

Ответы на вопрос

Отвечает Художник Диана.
Ответ : 2x² + 11x - 21



Объяснение :

Можно по этой формуле :
a(x - x₁)(x - x₂) = ax² + bx + c

a = 2
x₁ = -7
x₂ = 1,5

И подставляешь :
2(x - (-7))(x - 1,5) =
2(x + 7)(x - 1,5) =
2(x² - 1,5x + 7x - 10,5) =
2(x² + 5,5x - 10,5) =
2x² + 11x - 21