(bn)-арифметична прогресія. Знайти різницю арифметичної прогресії,якщо b1=-12 i b6=3


Ответы на вопрос

Отвечает Малова Катя.

b_{1} =-12\\\\b_{6} =3\\\\b_{6}=b_{1} +5d\\\\5d=b_{6}-b_{1} =3-(-12)=3+12=15\\\\\boxed{d=3}