Килькисть кныжок на одний полыци у 2 рази менша ниж на другий полыци якщо з 1 полыци зняты 9 кныжок

а на другу поставвты 12 кныжок то килькисть кныжок на 1 полыци буде у 7 разив менша ниж на другий. Скилькы кныжок було на кожний полыци спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

Ответ:

Умова:

1 полиця 2х-9

=

2 полиця х+13

2х-9 = х+13

2х - х = 9 + 12

х = 21

1 полиця - 42

2 полиця- 21