На перший полыци стояло на 2 разы бильше кныжок ниж на другий.Писля того як з 1 полыци взялы 1

кныгу,а на 2 полыцю поставылы 5 кныжок,на обх полыцях кныжок стало поривну . Скилькы кныг стояло спочатку на 2 полыци (Задача на Нехай)

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.
1 полиця - 2х,
2 полиця - х,

2х - 1 = х + 5,
2х - х = 5 + 1,
х = 6 кн. - було спочатку на 2 полиці,
2х = 2*6 = 12 кн. - було на 1 полиці